Pre objednávky nad 1000€ DOPRAVA ZDARMA!

Naša eko-misia

Ekologickosť konceptu

Online svet sa stal súčasťou našich životov a my si len ťažko vieme predstaviť, čo i len deň bez pripojenia na internet. Nakupovanie prostredníctvom e-shopov je dnes už bežnou záležitosťou a mnoho obchodov tak vďaka tomu, dokáže fungovať bez potreby kamennej predajne. Výnimkou nie je ani náš eshop DomDverí.sk, kde si viete vybrať zo širokej ponuky dverí a podláh podľa Vašich predstáv.

Cieľom prevádzkovania nášho e-shopu, je priniesť ekologickejší spôsob predaja a znížiť tak dopad na životné prostredie. Prevádzkovaním nevytvárame žiadnu uhlíkovú stopu a práve z tohto dôvodu ani v budúcnosti neplánujeme zriadenie kamennej predajne. Takýto koncept prevádzkovania predajní má zmysel aj v budúcnosti, keďže celý svet prechádza digitalizáciou a modernizáciou procesov.

Ako to u nás funguje?

Jednoducho si na našej stránke vyberiete, čo potrebujete a o všetko ostatné sa už postaráme my. V prípade akýchkoľvek nejasností nás viete kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky. Nemusíte sa tak báť, že by Vám pri výbere chýbali dôležité informácie a nevedeli ste si poradiť. Celý proces výberu a predaja prebieha online z pohodlia Vášho domova.

Ak by Vám však tento online proces nákupu nevyhovoval, vieme sa dohodnúť na osobnej návšteve priamo u Vás doma. Pri osobnej konzultácii Vám radi ukážeme reálne vzorky, čo značne urýchli a zjednoduší Váš výber.

Všetko je tak riešené ekologicky prijateľnou formou, bez potreby míňania energie v podobe vykurovania, či osvetlenia prevádzky. Vybrané modely vieme doručiť už od 2 týždňov a pri objednávke nad 1000€ máte u nás dopravu zdarma.

Ekologická rovnováha je veľmi dôležitá, pre zachovanie súčasnej podoby našej planéty aj pre ďalšie generácie. Rešpektovaním základných pravidiel, vieme znížiť svoju ekologickú stopu o čo sa snažíme aj pri našom podnikaní. Nakúpením v našom e-shope, tak získate nie len skvelé výrobky za prijateľné ceny, ale zároveň podporujete ekologickejší spôsob predaja výrobkov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie