Pre objednávky nad 1000€ DOPRAVA ZDARMA!

Naša eko-misia

Ekologickosť konceptu

Online svet sa stal súčasťou našich životov a my si len ťažko vieme predstaviť, čo i len deň bez pripojenia na internet. Nakupovanie prostredníctvom e-shopov je dnes už bežnou záležitosťou a mnoho obchodov tak vďaka tomu, dokáže fungovať bez potreby kamennej predajne. Výnimkou nie je ani náš eshop DomDverí.sk, kde si viete vybrať zo širokej ponuky dverí a podláh podľa Vašich predstáv.

Cieľom prevádzkovania nášho e-shopu, je priniesť ekologickejší spôsob predaja a znížiť tak dopad na životné prostredie. Prevádzkovaním nevytvárame žiadnu uhlíkovú stopu a práve z tohto dôvodu ani v budúcnosti neplánujeme zriadenie kamennej predajne. Takýto koncept prevádzkovania predajní má zmysel aj v budúcnosti, keďže celý svet prechádza digitalizáciou a modernizáciou procesov.

Ako to u nás funguje?

Jednoducho si na našej stránke vyberiete, čo potrebujete a o všetko ostatné sa už postaráme my. V prípade akýchkoľvek nejasností nás viete kontaktovať prostredníctvom emailu, alebo telefonicky. Nemusíte sa tak báť, že by Vám pri výbere chýbali dôležité informácie a nevedeli ste si poradiť. Celý proces výberu a predaja prebieha online z pohodlia Vášho domova.

Ak by Vám však tento online proces nákupu nevyhovoval, vieme sa dohodnúť na osobnej návšteve priamo u Vás doma. Pri osobnej konzultácii Vám radi ukážeme reálne vzorky, čo značne urýchli a zjednoduší Váš výber.

Všetko je tak riešené ekologicky prijateľnou formou, bez potreby míňania energie v podobe vykurovania, či osvetlenia prevádzky. Vybrané modely vieme doručiť už od 2 týždňov a pri objednávke nad 1000€ máte u nás dopravu zdarma.

Ekologická rovnováha je veľmi dôležitá, pre zachovanie súčasnej podoby našej planéty aj pre ďalšie generácie. Rešpektovaním základných pravidiel, vieme znížiť svoju ekologickú stopu o čo sa snažíme aj pri našom podnikaní. Nakúpením v našom e-shope, tak získate nie len skvelé výrobky za prijateľné ceny, ale zároveň podporujete ekologickejší spôsob predaja výrobkov.